Hložkův perfektní gól proti Lipsku! Takto z první vystřelil levačkou důležité 3 body

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Leverkusen se konečně rozehrál do optimální formy a táhne napříč všemi soutěžemi už třinácti zápasovou sérii bez prohry. Poslední týdny navíc Xabi Alonso dává větší prostor také Adamu Hložkovi. A český reprezentant splácí trenérovu důvěru na jedničku (video níže).

Vypadá to, že se po nepovedeném startu sezóny Leverkusen konečně našel. Po postupu do semifinále Evropské ligy tým stoupá také v bundesligové tabulce a reálně atakuje příčky zaručující účast v evropských pohárech. V pozoru jsou i přes absenci Patrika Schicka také čeští fanoušci. V posledních zápasech totiž svými výkony velice zaujal Adam Hložek.
Bývalý útočník Sparty sice na čas vypadl ze základní sestavy Bayeru, od ligového zápasu s Wolfsburgem však na něj trenér opět sází. Ve čtvrtfinále Evropské ligy už to byl právě 20letý útočník, který se gólem a asistencí podílel na jednoznačné výhře 4:1.

Po postupové euforii čekal Leverkusen o něco tvrdší oříšek. Třetí tým Bundesligy RB Lipsko. Zejména tuzemští fanoušci si pak pokládali zásadní otázku. Dostane Adam Hložek opět šanci už od začátku i proti takovému soupeři? Odpověď přišla okolo půl čtvrté, když se jméno českého fotbalisty objevilo na hrotu útoku mezi Diabym a Adlim. Tato volba se trenérovi opět vyplatila náramně (video níže).

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

Diaby totiž utekl ve 40. minutě po křídle a našel ve vápně nehlídaného Hložka. Ten se dvakrát nerozmýšlel a z první poslal levačkou míč přesně k pravé tyči, čímž vystřelil Leverkusen cennou výhru i důležitý posun v ligové tabulce. Tým je aktuálně na šestém místě. Od pozic zaručující účast v Lize mistrů ho dělí už jen 5 bodů./**/