Hložek v centru pozornosti! Zájem o českého útočníka je v Premier League

Premier League by se mohla v nové sezoně rozrůst o dalšího českého reprezentanta. Útočník Leverkusenu Adam Hložek je k mání a dle anglických médií čerstvého bundesligového mistra začal monitorovat první vážnější zájemce.

Získej u Betana přes odkaz EXKLUZIVNÍ BONUS 1000 KČ jen za ověření účtu a užij si EURO 2024 naplno!


Už od poloviny sezony se začalo hojně spekulovat o tom, že nízké herní vytížení Adama Hložka ve velmi nabitém kádru Leverkusenu povede k tomu, že český útočník po jedné sezoně strávené po boku dvou reprezentačních spoluhráčů bude měnit angažmá.

Jednadvacetiletý fotbalista se v konečném součtu objevil v základní sestavě Bayeru pouze čtyřikrát, přesto si stihl připsat 7 gólů a 5 asistencí. O jeho plánovaném odchodu pak po oslavách doublu informoval také Fabrizio Romano. „Hložek potřebuje více herního času a Bayer na jeho případném přestupu může vydělat,“ napsal renomovaný novinář.


Nyní anglická média přichází se zprávou, že by se Hložek mohl přesunout z BayAreny do Premier League. Zájem o českého forvarda znovu projevil West Ham, který po nepovedené sezoně nově povede Španěl Julen Lopetegui, jenž potřebuje přes léto nutně posílit ofenzívu. Klub s tímto úkolem začal ještě před začátkem Eura, když podepsal 18letého křídelníka Luise Guilherme.

Rozšíření útočné řady by pak podle posledních zpráv mohlo pokračovat u Hložka. Pokud španělský kouč nakonec ukáže na českého reprezentanta, jehož váže v Německu smlouva do roku 2027, bude londýnský klub potřebovat sumu kolem 10-12 milionů eur. 

/**/