Griezmann poprvé promluvil! Tohle je důvod jeho trápení v Barceloně

Přišel jako jedna z největších posil v dějinách FC Barcelony. Společně Lionelem Messim a Luisem Suárezem měl být tahounem týmu. Antoine Griezmann však zatím tato očekávání nenaplňuje.

Nejžhavější témata Barcelony v poslední době? Messi, Valverde a Griezmann. Francouzský reprezentant prožívá střeleckou mizérii, která je na sociálních sítích i v médiích často rozebírána. Samotná hvězda Barcelony se však s vyjádřením doposud ostýchala. Teď se ale fanoušci dočkali.

Až po vydřené výhře Francie nad Moldavskem v kvalifikaci na EURO 2020, se Griezmann rozhodl konečně prozradit, v jaké situaci se momentálně nachází. “Čekal jsem, že to bude těžké. V Atléticu Madrid jsem byl na něco zvyklý. Po přestupu se ale vše změnilo. Spoluhráči, herní styl, i mediální tlak je mnohem větší,” přiznal Antoine.

“Byl jsem zvyklý tlačit se více ke středu. Mám tam větší přehled. Ono je to těžké, když takto hrajete několik let. Musím si teď zvyknout a přizpůsobit se,” potvrdil herní mizérii, která pramení z odlišné poziční hry Barcelony.
Své si ke Griezmannově situaci řekl také reprezentační kouč Francie Didier Deschamps. “Některé řeči jsou přehnané. Rozhodně nemůžeme mluvit o katastrofální situaci. V Barceloně není tolik rozdílovým hráčem jako v nároďáku nebo Atléticu. Ale je to vše o pozici na hřišti. Pod Simeonem mu to ve středu svědčilo více.” Právě za poziční hru některých hráčů dostává trenér Barcelony Ernesto Valverde největší kritiku. Jistě máte ještě v živé paměti, jak to dopadlo s Brazilcem Coutinhem.

Aktuálně vzácný úkaz. Takto krásně se trefil Griezmann v drese Barcelony proti Betisu
/**/