Gól v první minutě a výstavní zákroky Gazzanigy! Přesto Liverpool po skvělém gólu a penaltě zápas otáčel

Šlágr 10. kola anglické Premier League

Dnes proti Liverpoolu nastoupil Tottenham, který začal zápas stylově. Po sólové akci Sissoka a střele Sona, která se odrazila od hráče Liverpoolu pouze do brankové konstrukce, uklidil míč do brány hlavou Harry Kane a otevřel tak skóre hned v 1. minutě zápasu. O to, aby hráči Tottenhamu odcházeli o poločase do kabin za vítězného stavu se postaral také gólman Gazzaniga, který vytáhl hned několik parádních zákroků!

V druhém poločase však přišlo rychlé srovnání od Hendersona. O 20 minut později se dostalo pro Liverpool výhody pokutového kopu, ke kterému se postavil 27letý Egypťan Mohammed Salah, kop proměnil a změnil stav zápasu na konečných 2:1.

1. minuta – Harry Kane
Skvělé zákroky Gazzanigy z 27. minuty (góly Liverpoolu najdeš na další straně)