Glen Kamara údajně opět terčem rasismu! UEFA musí řešit tuhle stížnost finského reprezentanta

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Českými fanoušky velice “oblíbená” postava finského národního týmu řeší po roce a půl další incident rasistického napadení. Glen Kamara na jaře roku 2021 podal stížnost na tehdejšího slávistického obránce Ondřeje Kúdelu, který následně od UEFA vyfasoval přísný trest. Nyní si měl záložník Rangers stěžovat kvůli narážce na barvu pleti na jednoho z reprezentantů Černé Hory.

➡️VIDEO: Zlatanova nová role! Ve světoznámém filmu si zahraje římského vojáka

Černá Hora v rámci posledního kola Ligy národů hostila finský výběr, který do tamní metropole přijel svést boj o udržení ve výkonnostní skupině B. Domácí do zápasu vletěli velmi divoce, rozhodčí jim jen během úvodní dvacetiminutovky porozdával čtyři žluté a jednu červenou kartu.
Duel nakonec ovládli Seveřané, kteří si dvěma góly zařídili jistotu udržení. Výsledek utkání ale zastínila nová kauza okolo Glena Kamary. Hráči Černé Hory zřejmě nebyli na svého soupeře tvrdí pouze fyzicky, ale i slovně.

26letý záložník Rangers se měl v průběhu zápasu stát terčem několika rasistických urážek. Kterým hráčem měl být slovně napaden finská reprezentace v oficiálním prohlášením ale neuvedla.

„Podle finské fotbalové federace UEFA začala investigativně vyšetřovat údajný rasismus hráče Černé Hory na adresu Glena Kamary, ke kterému mělo dojít v průběhu jejich zápasu Ligy národů,“ uvedl portál SkySports./**/