Fantazie v Trnavě! Ex-sparťan Štetina skvostnými nůžkami vyřadil Lech Poznaň

Neskutečný večer má za sebou v Konferenční lize slovenská Trnava. V cestě do 4. předkola ji stál těžký soupeř i nepříznivý stav z prvního zápasu. Parta kolem bývalého obránce Sparty Lukáše Štetiny však dokázala, i s přispěním jeho nádherného gólu, urvat postup (video níže).

➡️Nenasytní Saúdi. Dalším cílem je Liga mistrů, tento plán předloží UEFA

Karty byly rozdány jasně. Lech Poznaň byl v duelu se Spartakem Trnavou jasným favoritem, což naznačil také úvodní zápas, kdy polský celek vedl na domácím hřišti až do 87. minuty 2:0. Pak se ale prosadil Lukáš Štetina a korigoval na konečných 2:1. Tehdy ještě nikdo netušil, že na svou branku stylově naváže také v odvetě.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 350+500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Probíhala 74. minuta. Trnava držela nad Lechem vedení 2:1, tedy stav, který by znamenal prodloužení. Proti byl ale ex-sparťanský obránce, který vystřihl skvostné nůžky a druhým gólem v tomto dvojutkání zařídil postup slovenského celku (video níže).
Ten teď navíc “zdědil” do 4. předkola po Slavii ukrajinské Dnipro, což znamená, že obě utkání odehraje prakticky na domácí půdě. Jednou na svém stadionu a podruhé v Košicích, kde Dnipro aktuálně hraje evropské poháry./**/