Fanouškům se přání zřejmě vyplní! Neymar je na odchodu z PSG, největší zájem je v Premier League

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 850 Kč po dokončení registrace

Po Lionelu Messim je na odchodu z PSG další hvězda. V úterním poledni se totiž objevila zpráva, která uvádí, že by se vedení klubu rádo zbavilo Neymara.

Jméno, které se nesmazatelně zapsalo do historie fotbalu. V roce 2017 udělalo PSG z Neymara nejdražšího hráče všech dob. Do Barcelony tehdy Pařížané poslali neuvěřitelných 222 milionů eur, čímž nenapravitelně změnili pořádky na přestupovém trhu.
Od hvězdného Brazilce se očekávaly nevídané věci. Právě on měl být ten, kolem kterého se postaví tým schopný vyhrát Ligu mistrů. Svůj potenciál však i vinou častých zranění nikdy stoprocentně nenaplnil. Nepomohl ani příchod jednoho z největších francouzských talentu poslední dekády Kyliana Mbappého nebo opětovné shledání s Lionelem Messim.

Hvězdami naditý kádr byl vysnívané trofeji nejblíže v roce 2020, kdy ve finále milionářské soutěže  padl 0:1 s Bayernem Mnichov. Po letošní další neúspěšné misi už došla zejména fanouškům trpělivost, která vyvrcholila menší demonstrací před Neymarovým pařížským sídlem.

SPECIÁLNÍ AKCE na Betanu! Ke vstupnímu bonusu 3000 Kč teď 850 Kč po dokončení registrace

“Vypadní z klubu, Neymare!,” pořvávali příznivci jako jeden muž. I přes to, že klub jejich počínání veřejně odsoudil, to nakonec vypadá, že jim jejich přání vyplní. Podle ESPN a další světových médií totiž vedení PSG sdělilo Neymarovi, že jsou ochotni ho v létě prodat.

31letý Brazilec má sice platnou smlouvu až do roku 2027 a o změně angažmá ještě ze začátku sezóny vůbec neuvažoval, ale po dalším fiasku v Lize mistrů se vůbec poprvé také on přiklání k odchodu.
Překážkou by mohl být vysoký plat pohybující se okolo 50 milionů eur za sezónu. Prezident PSG Nasser Al Khelaifi je ale ochoten drasticky snížit cenu možného přestupu. Také hráč je připraven jít s platem dolů.

Nejžhavější kandidáti utvořili frontu na Britských ostrovech. Majitel Chelsea Todd Boehly se už v loňském roku sešel s Nasserem Al Khelaifim. Jejich hlavním tématem byl právě brazilský hračička, kterého Boehly obdivuje. Mezi zájemci dále figuruje Newcastle a Manchester United.

Pro přestup k některému z těchto klubů hraje také fakt, že sám Neymar vyslovil touhu okusit anglickou Premier League.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

/**/