Fanoušek West Hamu hrdinou! Takto vlastním tělem bránil rodiny hráčů před ultras Alkmaaru

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 850 Kč po dokončení registrace

Byl to divoký večer. Zatímco fotbalisté West Hamu slavili po výhře 1:0 na půdě Alkmaaru postup do finále Evropské konferenční ligy, v ochozech se strhlo k nečekanému dramatu. Domácí ultras se totiž rozhodli pogratulovat k úspěchu rodinám hráčům tváří tvář. Do cesty se jim však postavilo několik anglických kladiv (článek obsahuje 3 videa).

Sotva skončila bitva na hřišti, započala mela v hledišti. Utkaní mezi Alkmaarem a West Hamem nabídlo nečekané drama až po závěrečném hvizdu. Několik desítek ultras Alkmaaru se totiž rozhodlo naběhnout do sektoru hostí, kde kromě fanoušků byli také rodinní příslušníci hráčů.
“Nemohu vám vysvětlit, co a z jakého důvodu se to stalo. Můžu vám ale říct, že se do potyčky zapojili někteří naši hráči. Jednalo se totiž o sektor, kde byli jejich rodiny a kamarádi. To byla příčina jejich reakce,” vyjádřil se k celé situaci David Moyes.

Mezi hráči figuroval třeba kapitán Declan Rice. Ochranka však byla proti a hráče mezi fanoušky nepustila. O obranu sektoru se tak postaralo několik jedinců z řad příznivců anglického celku (video níže).

SPECIÁLNÍ VÍKENDOVÁ AKCE! MMA VÍKEND S BONUSEM 850 KČ HNED PO REGISTRACI

Podle dostupných videí probíhaly potyčky na dvou frontách, konkrétně na dvou schodištích. První frontě vládnul zejména jeden ze statnějších Kladivářů, který držel pod kontrolou zhruba 30 agresorů. Z druhé fronty fanoušci opěvují zase padesátiletého Kladiváře známého jako “Knollsy”. Na sociálních sítích pak sílí prosby, aby byly všichni “ochranáři” odměněni vstupenkami na finálový zápas v Edenu(2 videa níže)./**/