Duggary se opřel do Messiho! Griezmann by mu měl jednu vrazit, má jasno bývalý reprezentant Francie

Bývalý francouzský reprezentant, Christophe Dugarry, se po minulém zápase ostře pustil do hvězdného Argentince. Duggary hodnotil vztah mezi Messim a Griezmannem a nebral si přitom žádné servítky.

Vztahy v kabině katalánského velkoklubu jsou pořádně napjaté. Celková atmosféra kolem týmu není dobrá. Nepomohl tomu ani nečekaný přestup Arthura do Juventusu. Fanoušci si přejí konec celého vedení včetně trenéra Setiéna.  Aby toho nebylo málo, ideální vztah zřejmě není ani mezi Messim a Griezmannem. A právě jejich tenzi okomentoval i Duggary.

Na bývalého francouzského útočníka se ihned po jeho poznámkách k argentinské hvězdě snesla vlna kritiky. 48letý Francouz totiž mluvil o Messim jako o chlapci, který je ‘1,5 m vysoký’ a ‘napůl autistický’.

“Čeho se Griezmann bojí? Chlapce, který měří 1,5 metru a je napůl autista? V téhle situaci je potřeba, aby Griezmann ukázal, že má koule,” komentuje situaci Duggary.
Vítěz mistrovství světa 1998 dále dodává: “Už rok říkám, že s ním má Griezmann problém. Je pravda, že Messi by mu mohl více přihrávat, ale není divu, že tak nedělá. Griezmann ztrácí míč moc často, vůbec nehraje se sebedůvěrou. Pokud ho Messi s něčím s*re, tak ať mu jednu vrazí, každopádně to takto dál nejde.”

Vzpomínka: Nejzábavnější Mourinhův moment? Takto sundal hráče uprostřed hry

Duggary se následně prostřednictvím sociálních sítí omluvil: “Upřímně se omlouvám, nebylo mým záměrem stigmatizovat autismus.”
 

 

/**/