Derby Tomáše Řepku rozohnilo! Vrbu vrací do Přerova, schytal to i Rosický, místo Koláře klidně popelnici

Derby pražských S je vždy plné emocí před zápasem, během něj i po jeho skončení. S několika hodinovým odstupem se vyjádřil také Sparťan všech Sparťanů Tomáš Řepka.

➡️AKTUÁLNĚ: Xavi se sešel s Haalandem! Toto řekl o příchodu norského útočníka

Spartě to po dvou vyhraných derby v řadě do třetice nevyšlo. V Edenu padla po mlhavém výkonu 0:2. Pachuť prohry proti největšímu rivalovi navíc umocňuje fakt, že Letenští ztrácí na Plzeň se Slavií už 10 bodů. Na záda jim navíc dýchá Baník Ostrava se Slováckem.

K situaci, která sparťanským fanouškům není pochuti, se teď vyjádřil na svých sociálních sítích také Tomáš Řepka a kritikou rozhodně nešetřil.

➡️VIDEO: Životní trefa! Útočník Watfordu uchvátil PL fantastickými nůžkami proti Arsenalu

“Slavia mohla do brány postavit popelnici, stopera mohla hrát hajzlbába a stejně by včerejší Spartu porazili. Jestli chtějí skončit aspoň na 3. místě, tak musí okamžitě Vrbu vyexpedovat do Přerova, a to jsem mu hodně věřil. Opravdu hodně! Kvalitní trenér to je! Ale tady mu to nesedí. A bůh ví proč? A proč se nehrálo se stejným nasazením v poháru?” začal bez skrupulí bývalý český reprezentant a kapitán Sparty.
“Rosického s bráchou vypakovat, jako sportovního ředitele přivést Tomáše Sivoka a jako trenéra Holoubka, Svědíka nebo Hořejše. Pavelka, Krejčí st., Sáček ven z kádru.”

“A já sice spěchám s trenérskou licencí, ale bude to ještě trvat a spíš si myslím, že se mě Sparta bude bát, protože za pravdu se člověk zlobí. Ale teď už si přestávám myslet, že bych na ni jako trenér ze začátku neměl. Jako kapitán s tímhle nemůžu a nikdy nebudu spokojenej! A já jsem Sparta! Může to někomu vadit, ale jsem,” uzavřel Řepka svou emotivní řeč.

Sparta si může aspoň částečně spravit náladu už tuto středu v dohrávce na půdě Jablonce./**/