Dáreček v kurzu 140! Tipér vsadil na epickou otočku Budějovic proti Slovácku

Vánoce jsou teprve před námi, ovšem tipér Milien51 si užívá předčasného dárku už teď. Může za to nečekaná otočka z nejvyšší české fotbalové soutěže.

Vypadalo to na další tříbodový zářez na pažbě rozjetého Slovácka. Ještě v 72. minutě vedli svěřenci Martina Svědíka na hřišti Českých Budějovic 2:0. Soupeř navíc dohrával po vyloučení Jakuba Hory v deseti lidech.

Baráž o MS 2022!
Postoupí Češi a co ostatní?
Kurzová nabídka ZDE

Jasná záležitost, řekla by si většina z nás. Ne však tipér Milien51. Ten se po gólu Valenty na 1:2 rozhodl vsadit na otočku domácích v kurzu 140. V 82. minutě pak přišlo vyrovnání zásluhou Basseye.

➡️Z 10 korun půl milionářem! Sázka na trápení Barcelony se bohatě vyplatila

Tentýž hráč pak dokonal senzační obrat o další 3 minuty později. Hosté se už na vyrovnání nezmohli a Milien51 tak mohl začít slavit. Celý tiket zde.