Další zájemce o Hložka! Nové laso z Bundesligy, fanoušci West Hamu prosí vedení klubu

Kolem Adama Hložka je pořád rušno a není stále jasno, ve kterém klubu odstartuje novou sezónu. Teď se navíc do hry přidal další zájemce z Německa. Netrpěliví jsou také fanoušci West Hamu.

Po Euru 2020 a krátké dovolené v Monaku už je Adam Hložek zpátky ve Spartě. Nečeká ho však jen příprava na novou sezónu. Tlak zájemců o zisk 18letého útočníka neutuchá, spíš naopak. Po Lipsku se o český talent začal nově zajímat další klub z Bundesligy.
Německá média začala v posledních hodinách skloňovat jedno jméno, Borussia Mönchengladbach. Ta zařadila Hložka na seznam posil jako případnou náhradu za Marcuse Thurama, o kterého s největší pravděpodobností přijde. Velký zájem o jeho služby totiž projevil anglický Tottenham Hotspur.

Kromě českého mladíka má Borussia vyhlédnutého také Jeremyho Dokua z Belgie. Ten oslnil svou hrou na Euru, zejména pak v posledním zápase proti Itálii. Belgický útočník ve službách Rennes však vyjde případného zájemce na poněkud větší peníze než v případě Hložka. Zatímco o rok starší Doku má aktuální hodnotu okolo 22 milionů eur, útočník Sparty se pohybuje na 17 milionech eur. (Aktuality ohledně West Hamu níže)

Přestupové naděje si i nadále zachovávají také fanoušci West Hamu. Podle portálu hammers.news dokonce prosím vedení i Davida Moyese, aby Hložka podepsali.

“Někteří fanoušci Kladivářů píšou vedení klubu i trenérovi a prosí ho, aby senzačního teenagera přivedli na londýnský stadion. Začínají být celkem netrpěliví, protože klub je zatím na přestupovém trhu velice pasivní.”
“David Moyes je notoricky důkladný, pokud jde o výběr nových posil. Proto není aktuální stav West Hamu zas tak překvapivý. Pokud jde ale o Adama Hložka, existuje reálné nebezpečí, že by o něj vedení West Hamu mohlo přijít, pokud nebude konat dostatečně rychle.”

“Jeho agent Pavel Paska uvedl, že by mohl být jeho klient k dispozici už za 17 milionů eur, což se jeví jako vynikající hodnota za hráče jeho kvalit a potenciálu. Česká hvězdička má před sebou jistě vzrušující budoucnost,” shrnuje portál aktuální dění kolem sparťanského hráče.

/**/