VIDEO: Další rána pro PSG! Takto se Mbappé prokecl přímo před kamerou

Nelehké období prožívají v Paris Saint-Germain. Po vyřazení z osmifinále Ligy mistrů v duelu s Realem Madrid se to na klub sype ze všech stran. Teď navíc vše umocnil také Kylian Mbappé.

Nejprve pískot a bučení vlastních fanoušků na Neymara s Messim (video zde), poté výprask 0:3 v Monacu a zprávy o Neymarově žalostném stavu, ve kterém dochází na tréninky (podrobnosti zde). Aby toho nebylo málo, napjatou atmosféru v klubu teď nevylepšil ani Kylian Mbappé.

Superhvězda PSG totiž zase podnítila všechny ty spekulace o jeho odchodu poté, co se na sociální sítě dostalo video jeho příjezdu na reprezentační sraz.

➡️VIDEO: Votíková zazářila v Lize mistryň! Těmito zákroky pomohla PSG k výhře proti Bayernu Mnichov

Kyliana čekalo vřelé přivítání od Paula Pogby. Ten se svého parťáka při zdravení zeptal, jak se v PSG má. Odpověď 22letého Francouze pak nezněla zrovna pozitivně (video níže).
“Unaveně,” odvětil Kylian. Aspoň takto jeho odpověď fanoušci na sociálních sítích za začátku překládali. Šlo však jen o doslovný překlad, význam byl, jak se ukázalo, poněkud jiný. S přesným vyzněním přišla posléze v diskuzích francouzská část příznivců. “Leze mi to krkem,” začali opravovat původní verzi.

Nejlepší střelec giganta z Ligue 1 tak jen umocnil řeči ohledně dusné atmosféry v klubu. “Kabina Pařížanů je po fiasku v Lize mistrů rozdělena na dvě poloviny,” napsali před několika dny třeba v RMC Sport.
Mbappé i nadále odmítá podepsat s PSG novou smlouvu, která by z něj mimo jiné udělala nejlépe placeného hráče světa. Podle všeho tak v létě přestoupí jako volný hráč do Realu Madrid úplně zadarmo. Na listině volných hráčů se s největší pravděpodobností objeví také Paul Pogba. Ani ten totiž s prodloužením smlouvy v Manchesteru United nespěchá.

/**/