Další MEGA návrat do Realu? Takto to Zidane vidí s Ronaldem

Nebylo co řešit. Prezident klubu Peréz zavolal a legendární Zinedine Zidane nemohl odmítnout. Je to však poslední velký návrat do Realu Madrid?

“Nemohl jsem říct “ne”. Přesně to byla má první myšlenka, když jsem uslyšel v telefonu jeho hlas. Nedával jsem to před médii znát, ale nepochyboval jsem, že se jednou na Santiago Bernabéu vrátím,” vysvětloval už na oficiální tiskové konferenci Zizou, který tak nahradil na postu hlavního trenéra Santiaga Solariho.

Všechny velmi zajímalo, co se vlastně stalo na konci minulé sezóny, kdy se rozhodl opustit klub. “Cítil jsem, že po sérii úspěšných sezón, kdy jsme vyhráli několik cenných trofejí, je čas na změnu. Chtěl jsem dát týmu nový impulz. Byl to hlas zevnitř, který mi říkal, že je to dobrá volba. Teď jsem zpět, protože mi zavolal prezident klubu, který miluji. Motivaci určitě mám. Vždyť se nám nepodařilo vyhrát La Ligu ani Španělský pohár. Teď je však hlavní změnit nějaké věci a vrátit týmu tvář. Máme před sebou spoustu času k diskuzi.”

S návratem Zidaneho se ihned otevřela také otázka ohledně návratu Cristiana Ronalda. “Máme před sebou ještě 11 kol, které musíme zvládnout. To je teď priorita. Cristiano Ronaldo patří mezi nejlepší hráče v historii Realu Madrid, ale momentálně není jeho návrat na pořadu dne. Všichni víme jaky Cris je. Soustředí se jen na Juventus, ve kterém má platnou smlouvu.”

CR7 tedy zřejmě jen tak v Madridu neuvidíme. Jisté však je jedno. S návratem Zidaneho přijde po dlouhé době to, co si fanoušci Bílého baletu přejí nejvíc. Posílení kádru o nové tváře.

 

/**/