Další hvězda k mání! Lewandowski chce odejít z Bayernu, zájemce se plácne pěkně přes kapsu

Toto přestupové období ani zdaleka nekončí. Po několika velký přestupech se rýsuje další bomba. Robert Lewandowski oznámil vedení Bayernu Mnichov, že by chtěl klub opustit.

➡️VIDEO: Vzteklá reakce Haalanda! Takto mladý Nor běsnil po vedoucím gólu Lewandowského

Čtvrteční ráno otřásla fotbalový svět další senzační zpráva. „Robert Lewandowski oznámil vedení Bayernu Mnichov, že by si rád vyzkoušel angažmá v jiném špičkovém týmu,” píší na Sky Sports.


Polský kanonýr, který v sobotu oslaví 33. narozeniny, je v bavorském klubu šťastný, potřebuje ale novou výzvu. Bayern měl sice v plánu udržet Lewu až do vypršení smlouvy, tedy do roku 2023. Teď se zdá, že se s jejich útočným esem budou muset rozloučit dřív.

➡️Úctyhodný Petr Čech! Jiménez popsal, jak mu český gólman pomohl po těžkém zranění

„Robert by rád uskutečnil přestup ještě před tím, než oslaví 35. narozeniny. I z toho důvodu mu klub nenabídl prodloužení smlouvy, které by vzhledem k jeho věku případný postup zbytečně komplikovalo.”

Podle portálu je útočník lehce frustrován neochotou Bayernu prodat ho. Je ale nepravděpodobné, že by udělal něco, co by poškodilo jejich dobrý vztah.
Lewandowski je považován za jednoho z nejlepších útočníků světa. V minulé sezóně nastřílel za klub i reprezentaci 56 gólů. V aktuální sezóně se pyšní bilancí 2 zápasů a 3 gólů. Naposled sestřelil 2 zásahy Borussii Dortmund v německém Superpoháru.

➡️Ronaldo reaguje na spekulace! Je čas, abych prolomil mlčení, vyslal do světa jasný vzkaz

Polák je také uznávaný především díky péči o svůj fyzický fond. Pep Guardiola ho kdysi označil za “nejprofesionálnějšího hráče, kterého kdy potkal.”

Případní zájemci si budou muset připlatit. Bayern si svého bombarďáka cení na 100 milionů liber./**/