Další hádky v týmu! Hlavním aktérem Mbappé, odhalil nová fakta francouzský deník

Brzký konec francouzské reprezentace na Euru 2021 doprovází zprávy o nedobré chemii uvnitř týmu. V minulém článku jsme vám přiblížili rozhádané hvězdy a jejich rodiny během klíčového zápasu se Švýcarskem (podrobnosti zde), teď se na povrch dostaly informace ohledně nesouladu mezi Kylianem Mbappém a Antoinem Griezmannem.

Tipni si ZDARMA výsledky čtvrtfinále Eura 2020.
Přidej se ještě dnes a hraj o 2 mega! Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších tipérů.

Hvězdný útočník Paris Saint-German má za sebou velmi nepovedený turnaj. Na evropském šampionátu neukázal ani zdaleka to, co dokáže a na co jsou u něj fanoušci zvyklí. A byl to právě 22letý fotbalista, který podtrhl nepovedené představení Francie zahozenou penaltou v rozstřelu proti Švýcarsku, čímž rozhodl o vyřazení svého týmu.

To, že vztahy mezi hráči Francie nejsou v pořádku, nastínily po neproměněné penaltě také záběry, kdy Kylian kráčel osamocen do kabin, aniž by mu někdo věnoval pozornost (video jak Mbappé odchází zdrceně do kabin zde).

Podle L’Equipe měli mít reprezentanti země galského kohouta mezi sebou rozepře už v přípravě na Euro 2020. Giroud po zápase s Bulharskem nařkl Mbappého z toho, že mu naschvál nepřihrává. Jenomže místo toho, aby si to s ním vyříkal v kabině, začal to řešit přes média. Giroud však zjevně nebyl jediný spoluhráč, se kterým měl Kylian problém (pokračování níže).“Mezi Griezmannem a Mbappém se to zvrtlo. Je to komplikované,” přispěchal teď francouzský deník s novými informacemi. Mbappé měl mít totiž nevyřešené spory i s Griezmannem.

I jejich vztah měl od idylického přátelství na míle daleko. Za vše může údajná žárlivost. Útočník katalánského velkoklubu je mezi spoluhráči oblíbený a má na tým poměrně velký vliv. To Mbappému zřejmě nevonělo, kvůli čemuž se méně soustředil na vlastní výkony a svou pozornost zaměřil spíše ke svému spoluhráči. To však nebylo vše.
Jejich dalším svárem pak měl být příchod Karima Benzemy, který byl do reprezentace povolán po 5 letech. Mbappé Benzemu v reprezentaci nezažil a byl pro jeho návrat, zatímco Griezmann, zřejmě na ‘vyděračskou kauzu’ nezapomněl (podrobnosti zde) a zaujal úplně opačný postoj.

Jeden nepovedený turnaj však hvězdu PSG tolik mrzet nemusí. Mbappé bude mít v budoucnu příležitostí zazářit v dresu francouzské reprezentace ještě více než dost. Teď už stačí jen pročistit vzduch v kabině.

/**/