Další gigant ve hře o Hložka! O mladého Sparťana se zajímá Liverpool, píší v Anglii

O Adama Hložka se začal zajímat další významný klub. Podle webu Football Insider už není West Ham jediným anglickým uchazečem o služby sparťanského útočníka.

Na 18letý talent Sparty Praha se začíná tvořit pořádná fronta. Po Bayernu Mnichov, Borussii Dortmund, Juventusu, Lipsku a West Hamu začali nově pokukovat také v Liverpoolu.

Vedení Sparty se sice nechalo v minulosti slyšet, že by rádi svůj klenot udrželi nejméně do roku 2022, ovšem dostačující nabídka by mohla jejich postoj změnit, údajně se jedná o 20 milionů eur.

➡️Hložek nejdražším v Česku! Sima překonal Součka, Slavia zase 2 miliardy
“West Ham stále hledá v útoku náhradu za Sebastiena Hallera a jsou ochotni do nového útočníka investovat až 30 milionů liber. Jeden z cílů je pro Davida Moyese sparťanský talent Adam Hložek,” napsali před časem na stránkách Football Insider.

O českém reprezentantovi v Anglii hovoří jako o silném, rychlém a brilantním zakončovateli, který nasbíral přes svůj nízký věk hromadu zkušeností. Liverpoolské portály jsou pak přesvědčeni, že by právě on dokonale seděl v Kloppově herním stylu.

Na příkladu Tomáše Součka a Vladimíra Coufala pak britská média ukazují fakt, že není potřeba se bát nákupů z nejvyšší české soutěže.
/**/