Crouchova noční můra! Tohle je důvod, proč nesnášel Martina Škrtela

Petera Crouche, bývalého reprezentanta Anglie, poznají snad všichni fanoušci na Britských ostrovech. V Brazílii to ale zřejmě neplatí. Někdejší útočník Liverpoolu, Tottenhamu nebo Aston Villy se rozpovídal o tom, jak legenda Kanárků Ronaldo neměl ponětí, kdo je. Přiznal také koho z obránců měl během své kariéry nejméně v lásce.

Nová sázkovka v Česku po 6 letech! 3000 Kč vstupní bonus, 300 Kč ZDARMA hned po registraci. PODROBNOSTI ZDE

39letý Angličan měří lehce přes 2 metry. Člověk by řekl, že je na hřiště i mimo něj nepřehlédnutelný. A že když se zjeví někde na pláži, upoutá zraky mnoha lidí. Zrak Ronalda nikoliv. Nejen, že si anglického dlouhána nevšiml, ale ani neměl ponětí, kdo Peter Crouch je!
Takto Peter popisuje setkání s brazilskou legendou a hráčem, ke kterému vždy vzhlížel: “Jednou jsem ho potkal, bylo to na pláži během mojí dovolené na Ibize. Měl kolem sebe láhve od piva a na břichu mu balancoval popelník. Pokaždé, když dopil, mu nějaká modelka donesla další láhev.”

Crouch neváhal a rozhodl se získat cennou fotografii na památku. To ještě netušil, co ho čeká: “Nechtěl jsem zahodit takovou příležitost. Chtěl jsem se s ním vyfotit a tak jsem za ním přišel. Doufal jsem, že řekne něco jako: “Ach, ty jsi Peter Crouch, že jo?!” ale neměl vůbec páru, kdo jsem. Vyfotil se se mnou jako s jakýkoliv jiným fanouškem, já mu poděkoval a šel si dál svou cestou.” (Pokračování níže).
Další otázka, kterou “Crouchy” obdržel během jednoho z interview, zněla, který obránce mu dělal největší potíže. Jednoznačná odpověď mířila k slovenskému reprezentantovi a bývalému spoluhráči z Liverpoolu. “Možná vás to překvapí, ale Martin Škrtel byl mou absolutní noční můrou. Hrál jsem za Liverpool, když se k nám v lednu 2008 připojil. Kluk to byl milý, dobrosrdečný, ale v zápase to bylo úplně jinak.”

Tohle je ještě větší obrat než comeback Barcelony proti PSG

„Hrál jsem proti němu jeden zápas, když Anglie hrála proti Slovensku, v březnu 2009. Měl takový zvyk ‘odrážet se’ od stehen protihráčů, aby získal hlavičkovém souboji výškovou převahu. Poprvé se oklepete raz dva, ale když to udělá podruhé, potřetí, začnete to na sobě cítit. Myslel jsem, že zešílím.”

Škrtel za své počínání dostal od svého ligového kolegy taky pořádně vyhubováno. “K čertu, Martine! Křičel jsem na něj, když už jsem toho měl po krk. Odpověděl mi jen ‘Ach Crouchie! promiň, neviděl jsem tě!’ Problém byl, že jsem si nemohl ani stěžovat rozhodčím, protože ti sledují hlavně let míče.”

/**/