Cristiano Ronaldo prozradil, kdy ukončí kariéru. Plánuje také koupi klubu

Nová promo akce! 3000 Kč vstupní bonus plus 850 Kč po dokončení registrace

Cristiano Ronaldo má sice v sáudsko-arabském Al Nassru smlouvu až do roku 2025, už teď ale plánuje svou budoucnost. Během návštěvy Madridu novinářům prozradil několik zajímavých informací.

➡️Messi o aktuální situaci: Někteří lidé z Barcelony mě nechtějí, nabídky z Evropy byly

První sezónu v saúdské nejvyšší fotbalové soutěži má za sebou. Cristiano Ronaldo si tak může užívat zaslouženého volna. Začátkem tohoto týdne se objevil na skok v milovaném Madridu, kde s novináři pohovořil o několika zajímavých tématech.
Jedním z nich byl také přestup Karima Benzemy z Realu Madrid do Al Ittihadu. “Věděl jsem, že když půjdu do Saúdské Arábie, odemknu cestu i dalším hráčům. Přišel Karim a přijde mnoho dalších skvělých fotbalistů. Za dva, za tři roky bude Saudi Pro League jednou z nejdůležitějších lig světa.”

“Kéžby všechny hvězdy přišly do Arábie, tam s ligou nejsou žádné problémy. Co teď chceme, je konkurence,” prohlásil CR7 seběvědomě. Zdá se, že na jeho slovech možná něco bude. Po Benzemovi přestoupil do Al Ittihad také N’Golo Kante, dále se spekuluje o jménech jako jsou Sergio Ramos, Jordi Alba, Sergio Busquets, Angel Di Maria, Iago Aspas nebo Roberto Firmino.

POSLEDNÍ 3 DNY DO KONCE AKCE! Betano nabízí nově registrujícím 3000 Kč+850 hned po registraci!

Portugalec se rozpovídal také o o svých plánech do budoucna. “Poslední roky přemýšlím nad tím, že bych odkoupil nějaký klub a stal se jeho majitelem. Vidím to jako pravděpodobný scénář, ale to až po konci hráčské kariéry. Dávám tomu dva, maximálně tři roky.”

Zdá se tedy, že tužby z řad fanoušků, kteří viděli Ronalda v roli trenéra, se zřejmě nevyplní. Pozitivní zprávou však je, že jednoho z nejlepších hráčů všech dob budeme ve fotbalovém prostředí pravděpodobně vídat také po konci jeho profesionální kariéry/**/