Cristiano Ronaldo otevřeně promluvil o střídání v Juventusu! Pak ostře zkritizoval hřiště v Lucembursku

Byly to divoké 3 týdny pro slavného Cristiana Ronalda. Ve dvou zápasech po sobě byl trenérem Sarrim vystřídán. Hlavně pak střídání proti AC Milán vyvolalo velkou vlnu spekulací, neboť Ronaldův odchod ze hřiště nevypadal zrovna vesele (podívat se můžeš zde). Médiím se však žádné oficiální stanovisko získat nepodařilo. O pár dní pak CR7 oblékl dres národního týmu, aby vystřílel Portugalsku postup na EURO 2020. A právě po posledním zápase v kvalifikaci se rozhodl shrnout uplynulé období.

“Poslední 3 týdny jsem hrál s omezením. Není tady žádná kontroverze, tu vytvořili novináři. Snažil jsem se jen pomoci Juventusu. Neznám nikoho, kdo by rád střídal, ale rozumím tomu, protože jsem prostě nebyl dobrý. Nebylo to na 100%. Obětoval jsem se pro tým,” vysvětlil situaci v Juventusu.

Dále pak rozebral kvalifikační zápasy s Portugalskem, zejména pak ten poslední proti Lucembursku ho rozlítil. “Mohl jsem vynechat tyto dva zápasy za národní tým. Ještě když hrajete v takových podmínkách. Je to dost obtížné na hřišti, které připomíná bramborové pole.Taky to nebylo na 100%, ale opět jsem tady byl, abych pomohl týmu.” 

Zloděj Ronaldo? Tento gól proti Lucembursku rozdělil fanoušky na 2 tábory
“Díky bohu jsem nikdy nebyl během kariéry nějak moc zraněn, ale někdy se to může stát. I tak se snažím hrát a být tu pro tým. Někdy to ale už nezvládám, protože to prostě nejde. Média vytvořila kontroverze, které vůbec nemusely existovat. Klub věděl, že mám nějaké omezení. Nejdůležitější je však to, že jsme vyhráli s Juve a teď i s nároďákem, plus jsme vybojovali postup na EURO 2020. Teď už ale zase myslím na Serii A. Doufám, že budu co nejrychleji připraven hrát zase na 100%,” zakončil rozhovor.

/**/