Ronaldo dorazil do Česka! Co speciálního vyžaduje od ubytování v Praze?

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Česko čeká o víkendu fotbalový svátek. V pražské Fortuna Aréně se v rámci duelu Ligy národů představí výběr portugalské reprezentace, chybět nebude ani největší tvář Cristiano Ronaldo. Hvězdný kádr z Pyrenejského poloostrova přicestoval do Česka ve čtvrtek večer, pobývat bude v luxusním hotelu Four Seasons.

➡️Alex Král na koberečku! Český záložník naštval vedení Schalke, ‘naprostý bizár’, míní jeho agent

Ve čtvrtečních večerních hodinách přistáli fotbalisté Portugalska na pražském letišti, načež se přemístili do pětihvězdičkové hotelu Four Season. V sobotu ve 20:45 je pak čeká vyprodané utkání s naší reprezentací, kde budou usilovat o zisk třech bodů a posunu na první místo tabulky skupiny 2.

Vsaď si na zápas Česko – Portugalsko a získej v rámci Betano mise Sázku zdarma v hodnotě 150 Kč

Ronaldo do Česka přivítal po dlouhých 18 letech. Naposledy předvedl svůj fotbalový um na našem území v říjnu 2004 při utkání Manchesteru United se Spartou. Proti české reprezentaci si však zahraje už počtvrté, přičemž doposud v každém případě odešel ze hřiště jako vítěz.

Když přijde u portugalské ikony na ubytování, vždy si chce dopřát co největší luxus. Jeho požadovanými kritérii jsou především dostatek soukromí a prostoru, dále například dispozice bazénu. Nesmí chybět ani posilovna, kterou si Cristiano dle jeho přítelkyně Georginy Rodríguez má ve zvyku během dovolené vybavit vlastními stroji (pokračování níže).
38letý útočník Manchesteru United pochopitelně klade velký důraz i na svůj spací a stravovací režim. „Chodím brzy spát a brzy vstávám, zvláště před zápasy. Spánek pomáhá mým svalům zotavit se, což je opravdu důležité,“ nechal se slyšet v jednom z rozhovorů.

Co se týče jídla, portugalská hvězda dbá na to, aby se stravoval výhradně čerstvými potraviny, nic mraženého nepřipadá v úvahu. Jeho aktuální ubikace samozřejmě vše výše uvedené splňuje, Ronalda a spol. čeká ve vyhlášeném hotelu špičkový servis./**/