Co nevíš o Erlingu Haalandovi?! Ve hře Slavia, význam gólové oslavy i světový rekord


⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
Nová sázková kancelář na českém trhu!
Vstupní bonus 3000 Kč plus 300 Kč hned po registraci

22 let, neuvěřitelné statistiky a jeden z největších přestupů léta. Norský útočník Erling Braut Haaland si za výkony v posledních sezónách vykopal přestup do Manchesteru City a zařadil se mezi nejlepší kanonýry planety. Jeho minulosti je však více než zajímavá, a tak trochu se týká i fanoušků českého fotbalu. Toto jsou perličky z Haalandova života, které mohly i zraku pozorného čtenáře uniknout.

➡️NEJLEPŠÍ FOTBALOVÁ SÁZKOVKA dorazila do Česka! Betano nabízí speciální mise, Bet Builder a Max kurz. Podrobnosti ZDE

Haaland má před sebou novou výzvu. Po víc jak dvou letech opustil Dortmund s neuvěřitelnou bilancí 86 vstřelených gólů v 89 zápasech. Teď bude mladý Nor zkoušet štěstí v Anglii. Manchester City totiž aktivoval jeho výstupní klauzuli v hodnotě 60 milionů eur.

Erling podepsal s Citizens smlouvu do roku 2025. Jeho cena se aktuálně pohybuje na 150 milionech eur, a to sezóna ještě nezačala. Ze stručného úvodu je patrné, že se od něj očekávají velké věci. Celý svět je zvědav, jak si Haaland v Premier League povede. Teď už ale pojďme k největším zajímavostem z jeho života.1) Sport v rodině

Jeho otce zná převážná část starších fotbalových nadšenců. Alf-Inge Haaland působil zejména v Anglii, kde vystřídal kluby Nottingham Forest, Leeds a právě Manchester City. Erling se narodil v době, kdy jeho otec působil v Leedsu (ano, znamená to tedy, že by Erling teoreticky mohl reprezentovat Anglii). Chvíli na to přišel přestup do Manchesteru, kde utrpěl zranění kolene, kvůli kterému musel v roce 2003 s fotbalem skončit. City však navždy zůstalo v rodině srdcovou záležitostí. I proto z Erlinga čiší po přestupu nadšení.

Ani jeho matka není ve světě sportu žádným nazdárkem. Ve světě fotbalu se sice neangažuje, za to v atletice je jako ryba ve vodě. Gry Marita Braut je bývalou norskou mistryní v sedmiboji. POKRAČOVÁNÍ na další straně ->
1 2 3 4 5Next page
/**/