Co jsi nevěděl o Maradonovi! Kokain na hřišti, zápas s Messim, dárek pro Hamšíka, italská mafie a další…

7. Odehrál zápas po Messiho boku

Ano, legendární Diego Maradona skutečně jednou sdílel hřiště se svým neméně slavným krajanem. Oba nejlepší Argentinci ve fotbalové historii spolu nastoupili do charitativního utkání, které se odehrálo před 15 lety. Messimu tehdy bylo 18 let, Diegovi 45.

8. Střelba po novinářích

Po Maradonově trestu za držení drog přišel další zkrat. V roce 1994 argentinský fotbalista ztratil trpělivost s novináři, kteří se v jednom kuse shlukovali před jeho domem, a začal po nich střílet vzduchovkou. Čtyři novináře tehdy zranil a u soudu obdržel trest na 2 roky a 10 měsíců.

9. Výměna dresů s Hamšíkem

Když před 3 lety slovenský reprezentant vyrovnal Maradonův rekord v počtu vstřelených branek za Neapol, poblahopřál mu i samotný Argentinec. “Blahopřeji Markovi k dosáhnutí 115 gólů za Neapol. Doufám, že bude fanouškům i nadále přinášet mnoho radosti.”

Marek Hamšík mu tehdy poslal svůj dres, ve kterém jeho rekord vyrovnal, načež se mu dostalo odpovědi přes sociální sítě: “Marku, je pro mě velkou ctí, že si mi věnoval dres, ve kterém jsi vyrovnal můj rekord. Mnoho hráčů působilo v modrém drese, ale nepodařilo se jim takto výrazně prosadit. My dva jsme ti, kteří tento modrý dres milují a také ti, kteří se zapsali do historie klubu. Ještě jednou ti gratuluji a posílám velké objetí.”

Po překonání jeho rekordu se slovenský záložník setkal v tréninkovém centru s Maradonou i osobně. Při této příležitosti obdržel od argentinské legendy dres tentokrát on: “Nikdy na naše setkání nezapomenu, stejně jako nezapomenu na to, jak mi gratuloval k překonání jeho rekordu. Dokonce mi věnoval svůj dres.”

Pokračování najdeš na další straně ->
Previous page 1 2 3 4 5Next page
/**/