Co jsi nevěděl o Maradonovi! Kokain na hřišti, zápas s Messim, dárek pro Hamšíka, italská mafie a další…

4. Šňupl si kokain přímo na hřišti

Tento incident se měl odehrát bezprostředně poté, co Diego proměnil vítěznou penaltu v zápase All stars, hraném v Kalifornii měsíc po skončení Mistrovství světa v roce 1986.

Při oslavách k němu přiběhl neznámý muž a hvězdný útočník mu cosi šňupnul přímo z ruky. Předpokládá se, že šlo právě o kokain.
5. Tetování

Maradona se nechal slyšet, že všechna jeho tetování jsou pro něj nesmírně důležitá. Na levé paži měl vytetovaného Che Guevaru, marxistického revolucionáře pocházejícího obdobně z Argentiny. “Nosím ho na ruce, i v mém srdci. Poznal jsem jeho příběh, naučil jsem se ho milovat. Myslím, že o něm vím pravdu.  Na druhou ruku si nechal vytetovat jména svých dvou dcer. “Dělám pro ně první poslední. Jejich úsměvy jsou důležitější než úsměv 30 milionů Argentinců.”

Na levé noze pak měl portrét také Fidela Castra, bývalého revolucionáře a kubánského prezidenta. “Setkání s ním bylo jako dotýkat se oblohy. To, co pro mě udělal, je nepopsatelné. On spolu s Bohem jsou důvody, proč jsem naživu.” vyprávěl Diego více než před 12 lety.

Pokračování na další straně ->

Previous page 1 2 3 4 5Next page
/**/