Co by se stalo, kdyby hrál Ronaldo s Messim? CR7 překvapil svou odvážnou odpovědí

Dvě hvězdy světového fotbalu, dva tábory soupeřící mezi sebou o to, zdali je lepší Cristiano Ronaldo nebo Lionel Messi. Dokázali byste si však představit oba hráče v jednom týmu? Nad touto otázkou se portugalský kanonýr pokusil zamyslet.


Červen byl zlomovým měsícem, tedy zejména pro svět fotbalu. Nejenže jsme poznali dva nové šampiony, co se mezinárodní scény týče, fotbalový rok se navíc přehoupl do své druhé poloviny.

Tím pádem přichází čas na první vlnu spekulací, kdo by mohl získat v roce 2021 Zlatý míč. Z italských mistrů Evropy doposavad nevyčníval nikdo, kdo by se zařadil mezi reálné uchazeče o prestižní individuální cenu, na druhé straně u sousedů v Jižní Americe se jeden favorit začíná rýsovat.
Lionel Messi je po triumfu s Argentinou na Copa America na nejlepší cestě za rekordním 7. Zlatým míčem v kariéře, čímž by se odtrhl od svého největšího konkurenta Cristiana Ronalda hned o dvě ocenění pro nejlepšího fotbalistu planety.

A právě okolo tohoto témata se portugalský kapitán pokusil zapolemizovat. “Každý ví, že je Messi skvělý fotbalista. Získal už mnoho Zlatých míčů. Bylo by zajímavé vidět nás oba v jednom týmu.”
“Zastávám názor, že i tak skvělí hráči můžou hrát spolu. Myslím, že pokud bychom hráli spolu za jeden tým, získal bych ale víc Zlatých míčů než on, každopádně Messi by nebyl tolik za mnou,” prohlásil odvážně CR7 pro France Football.

36letého útočníka teď čeká poslední rok v Juventusu Turín a jeho další pokus o zisk ušatého poháru pro vítěze Ligy mistrů. Jen úspěch v milionářské soutěži ho může opět zařadit mezi horké uchazeče o nejprestižnější individuální trofej.

/**/