Chyba inovované technologie VARu?! Podle nových záběrů měl druhý gól Argentiny platit

Doposud největší šok i senzace na mistrovství světa v Kataru. Saudská Arábie porazila favorizovanou Argentinu 2:1 a jako jediná ve skupině má po prvním kole 3 body. Kromě senzačního výsledku fanoušci na sociálních sítích intenzivně rozebírali také 3 neuznané góly šampionů z Jižní Ameriky. Teď se navíc zdá, že jeden z nich byl neuznán chybně.

Měla to být jednoznačná záležitost. Většina fotbalového světa počítala, že aspirant na titul mistra světa z Argentiny si ze zápasu se Saúdskou Arábií udělá jen trénink na nadcházející a náročnější duely. Opak byl však pravdou.

BLACK FRIDAY! Betano k bonusu 3350 Kč navyšuje novým registrujícím SÁZKU ZDARMA z 250 Kč na 750 Kč! Akce je časově omezená⚠️

Messi a spol nezvládli udržet jednobrankové vedení a nakonec padli 1:2 (fantastická vítězná branka zde). Vlnu kontroverze pak vyvolaly tři neuznané góly Argentinců kvůli ofsajdu, zejména trefa Laurata Martineze. Útočník Interu Milán byl podle nejnovějších pravidel a zbrusu nové technologie v nejtěsnějším možném ofsajdu (záběry VARu i nové důkazy pod neuznaným gólem).
Teď se však zdá, že VAR neposoudil celou situaci správně a chybně gól neuznal. Aspoň to říkají nejnovější záběry, které začaly kolovat v úterním večeru na sociálních sítích. Oficiální poskytnuté záběry ukazují postavení Laurata s nejbližším saudským bránícím hráčem, zřejmě však nebraly v potaz hráče na druhé straně hřiště.

Ten měl má na těchto obrázcích špičku kopačky ještě za 25letým útočníkem.

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200

/**/