Charakter Cavani! Zatímco se Mbappé a spol. posmívali Haalandovi, Uruguayec ukázal, co znamená respekt

Psal se rok 2020, když se v osmifinále Ligy mistrů střetl Dortmund s Paris Saint-Germain. Pařížanům po prvním zápase ležel v žaludku devatenáctiletý Haaland, který jim postup zkomplikoval vstřelením dvou branek. A když ve druhém zápase svého německého soupeře přestříleli a slavili postup, rozhodli se mu to vrátit i s úroky. Našel se ale i někdo, kdo se ke zesměšňování nesnížil a ukázal, co znamená mít respekt k soupeři.

Byl ústřední postavou prvního zápasu. Erling Haaland se postaral o vítězství Dortmundu, když PSG vsítil dvě branky. Tento počin nezapomněl oslavit také svou typickou “meditační zen oslavou”.

➡️VIDEO: Ronaldův první gól v roce 2022 stojí za to! Podívejte se, jak se vyhnul obránci, napřáhl a nechal gólmana jen přihlížet

Odveta už však tolik veselá nebyla. Pařížané si nakonec vystříleli postup. Parta kolem Mbappého s Neymarem si navíc mladého Nora pořádně vychutnala, když si s chutí vypůjčili jeho oslavnou pózu.
Dehonestaci norského útočníka odstartoval už v průběhu zápasu Neymar, jenž se rozhodl vstřelení úvodní branky oslavit jako Haaland. Brazilec ale zůstal v sedu jen pár sekund, neboť ho na nohy rychle postavil Edinson Cavani, muž, který během tohoto duelu ukázal velikost svého charakteru.

Nezůstalo totiž pouze u toho. Neymarova trefa se nakonec ukázala jako vítězná. Při postupových oslavách se Haalanda rozhodli potupit i další členové týmu. Hráči francouzského velkoklubu se před prázdnými tribunami posadili na trávník a udělali si týmové foto, zatímco seděli v zenovém posedu. Cavani samozřejmě přítomen nebyl.


Fotografie se ihned stala terčem debat na sociálních sítích, kdy se vedly diskuze, zdali bylo nutné si takto dobírat teprve devatenáctiletého kluka. Ale ani to svěřencům Thomase Tuchela nestačilo.

➡️Největší bomba zimního přestupáku! Roberto Carlos míří do Anglie, fanoušci šílí

Poslední rýpance ze strany francouzského mistra pak přišly ve videích z kabiny, které na sociální sítě umístil Kylian Mbappé (video níže). Kromě posměšků můžeme opět vidět také Edisona Cavaniho, jak má ruce v bok a jen nechápavě přihlíží, co jeho spoluhráči předvádí.

Uruguayský útočník je dokonalý příklad toho, čemu se říká úcta a respekt ke svému soupeři./**/