Bude ještě rychlejší! Puntičkář Ronaldo testuje speciální vylepšení pro svou výstroj

Restart sezóny se blíží a Cristiano Ronaldo neponechává nic náhodě. Ve svých 35 letech má nejen neuvěřitelný fyzický fond, navíc ladí každý detail i ve své výstroji.

Ještě než se v Itálii rozjede naplno Serie A, dostanou fanoušci předkrm v podobě Coppa Italia. A právě italský pohár je pro Ronalda trofej, která mu v jeho bohaté sbírce doposud chybí. I proto se slavný Portugalec snaží udělat vše k jejímu zisku.

Hvězda Juventusu je notoricky známá jako puntičkář a perfekcionista. Kromě nabušené kondice ladí každý detail také v osobním životě, životosprávě a také ve své herní výstroji. A právě během tohoto týdne přišla italská média s velmi zajímavým poznatkem.

Ronaldova výstroj vykazuje nepatrnou anomálii. Špunty na kopačkách má totiž o něco delší než u jeho klasického modelu (Nike Mercurial Superfly), který obvykle používá.

Novinka, kterou CR7 testuje už pár dnů, má zapříčit větší rychlost při běhu, a také lepší přilnavost, díky které by měly být nebezpečnější zejména jeho střely. Celý tento vylepšovák okoukal u kopaček pro rugby.
Samozřejmě nemůžeme se  stoprocentní jistotou říct, zdali prodloužené špunty použije už proti Ibrahimovičovi v zápase s AC Milán, jedno je však jisté. Ronaldo i ve svých 35 letech stále rád experimentuje a hledá nové trendy, díky kterým by svou výkonnost povýšil zase na další level.

/**/