Brutální zranění dohnalo Marcela k slzám! Brazilec při souboji hrůzostrašně prošlápl soupeři holeň

Na tenhle zápas bude Marcelo vzpomínat jako jeden z nejhorších své kariéry. Oblíbený Brazilec v utkání Poháru osvoboditelů neúmyslně prošlápl soupeřovi holeň. (video níže)

Účastni se na Betanu zcela ZDARMA každý víkend tipovačky o 200 000 ! Registruj se nyní s bonusem 3000 + 850 Kč hned po registraci. 


Osmifinálový zápas na Stadionu Diega Armanda Maradony v Buenos Aires skončil remízou 1:1, ale možná i jednou ukončenou kariérou. Bývalý obránce Realu Madrid Marcelo totiž při driblingu ošklivě zranil soupeře, jemuž nešťastně zlomil nohu.

➡️Stylové jesličky, pak tvrdá odplata! Marcelo zesměšnil rivala, ten potupu neunesl a šel do sprch

„Dnes jsem zažil na hřišti velmi těžký okamžik. Nechtěně jsem zranil kolegu fotbalistu. Chci mu popřát brzké uzdravení a posílám mu všechnu sílu světa,“ komentoval po zápase Marcelo situaci na sociálních sítích.
Marcelo měl v 56. minutě míč u svých nohou, při pokusu o kličku však Brazilec neúmyslně sešlápl nohu Lucianovi Sánchezovi, kterému způsobil hororové zranění. 35letý obránce hru ihned zastavil a se zdviženou rukou se omlouval. Od rozhodčího následně viděl červenou kartu a při odchodu ze hřiště rojil slzy.

Upozornění: Video obsahuje drastické záběry
/**/