Bouřlivák Řepka se zastal Slavie: Toto jsem v kariéře nezažil, odsoudil i rukojmí na stadioně

Osmifinálový odvetný zápas Rangers se Slavií obletěl doslova celý fotbalový svět. Řeší se jak hrozivý zákrok na Koláře (video zde), tak údajný rasismus Kúdely, jeho následné napadení po zápase a další. K velmi vyhrocenému zápasu ze strany skotských fotbalistů se vyjádřila také sparťanská legenda, Tomáš Řepka.

Řeznický fotbal. Jinak se ani hra skotských Rangers popsat nedala. Spousta surových zákroků, zbytečně ostrých dohrávek a dalších střetů nenechala chladným ani Tomáše Řepku, který ostrovní fotbal zažil během svého 5letého působení ve West Hamu.

O čtvrtečním utkání se vyjádřil na svých sociálních sítích: “Vzhledem k včerejším zápasu Rangers x Slavie se chci pozastavit nad brutalitou zákroků během zápasu. Na ostrovech jsem hrál 5 let, zažil jsem na hřišti leccos když byl zapas hodně vyhroceny. Hodně ran jsem schytal i rozdal viz fotka, kde mě natrhl čelo hráč Boltonu Wanderers Youri Djorkaeff. “

“Ale to co se včera stalo i mně samotnýho trochu polekalo. Zákrok na Koláře byl za hranou veškeré tvrdosti a agresivity. A to co se dělo po zápase bylo dovršení frustrace hráčů Rangers. Jsem proti rasismu, a i když je pravdou že pro ránu jsem nikdy nešel daleko, tohle je na mě moc. Přestože chápu, že vyřazení a prohra bolí, odsuzuju aby byl jakýkoliv tým rukojmím na stadionu soupeře. K postupu svého největšího rivala gratuluju,” neskrýval své pohoršení bývalý kapitán Sparty Praha.

 
/**/