Blíží se návrat Alexe Krále do české ligy! Fanoušci Slavie šťastní nebudou

Přidej se k nejaktivnější fotbalové komunitě

Kolem Alexe Krále je opět živo. Po přesunu ze Spartaku Moskva do West Hamu neuplynul ani půl rok a český záložník okusí pravděpodobně další angažmá. Hodně nahlas se mluví o návratu do české ligy, nikoli však do Slavie.

Alex Král nastupuje ve West Hamu jen sporadicky. Jeho aklimatizaci nepřidal také fakt, že se krátce po přestupu z Ruska infikoval Covidem-19 a na necelý měsíc si musel od fotbalu odpočinout.

➡️VIDEO: Nejstupidnější vyloučení sezóny? Takto vyfasoval Jiménez 2 žluté za 1 minutu

Po návratu k tréninku nabral minutáž zejména v anglickém poháru a Evropské lize, mezi užší kádr však nepatří. Teď se zdá, že by se jeho herní vytíženost měla zvednout. V kuloárech se dost nahlas mluví o pikantním návratu do české nejvyšší soutěže.

➡️Bizarní důvod Messiho nepohody v PSG! Suárez vysvětluje, proč nemá barcelonskou formu

Hostováním do konce sezóny by měl totiž posílit střed pole pražské Spartě. Vypadá to, že pomalu dochází na slova Daniela Křetínského, majitele Sparty a nově také spolumajitele West Hamu (pokračování níže).

“Dal jsem si za cíl nastavit spolupráci mezi AC Sparta Praha a West Ham United tak, aby z ní měli profit oba kluby. Pochopitelně v rámci pravidel UEFA. West Ham by se mohl stát pro hráče z našeho regionu vstupní branou do anglické Premier League,” prohlásil před odkoupením podílu West Hamu.

Lewa, Schick nebo Haaland.
Kdo se stane Králem střelců?
Kurzová nabídka ZDE

Král by tak měl být první vlaštovkou na trase Praha-Londýn. Kromě Krále je na spadnutí také příchod útočníka Tomáše Čvančary z Jablonce, naopak sbohem by měl dát David Moberg Karlsson, který by se měl vrátit do rodného Švédska./**/