Bez servítek! Dani Alves se otřel o Barcelonu a pojmenoval problém, někteří se neumí chovat

Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

V zimě se vrátil s nadšením do svého milovaného klubu, teď se po půlroce zase loučí. Výpomoc Daniho Alvese v Barceloně je u konce. Vděčnost z nabídnuté šance však střídá zármutek z aktuální situace v klubu.

Přišel, když ho klub potřeboval. Dani Alves přicestoval v zimním přestupovém období do Barcelony ze São Paula na půlroční kontrakt. Klub v té době sužovala zranění. Výpomoc od bývalého parťáka z týmu se Xavimu náramně hodila.
Už v té době bylo pravděpodobné, že klub s 39letým Brazilcem počítat pro nadcházející sezónu nebude. Tyto předpovědi se nakonec vyplnily a Alves si může hledat nové angažmá. Za svou půlroční epizodou se teď v rozhovoru pro The Guardian otáčí a připouští, že v klubu to má do idylky hodně daleko.

Speciální mise, MAX kurz i Bet Builder! Do Česka přichází nová sázková kancelář. Sázkařům nabízí řadu novinek. PODROBNOSTI ZDE.

“Když jsem vrátil do Barcelony, cítil jsem se šťastný. Pět let jsem snil o tom, že chci ještě podruhé zažít tento moment. Co se mi ale opravdu nelíbilo, bylo to, jak se vypořádali s mým odchodem,” šel Dani, tak jak je u něj zvykem, přímo k věci.
“Když jsem přijel, dal jsem jasně najevo, že už nejsem dvacetiletý mladík a že chci, aby se věci říkaly na rovinu, aniž by někdo něco v pozadí skrýval. Klub se ale v posledních letech změnil. Barcelona kašle na lidi, kteří se zapsali do její historie,” nebral si Brazilec servítky a pokračoval.

➡️AKTUÁLNĚ: Ten Hag promluvil o Ronaldovi! Hovořil jsem s ním, plán je jasný

“Jako ‘culer’ bych chtěl, aby Barcelona dělala věci jinak. Nemluvím o sobě, protože moje situace měla poněkud jiný scénář. Jsem neskonale vděčný Xavimu a prezidentovi za to, že mě přivedli zpět. (Pokračování níže)

Na hřišti jsem našel plno mladých lidí s neuvěřitelnými nápady. Problém je ale mimo hřiště. Něco jsme tu před pár lety vybudovali. To je teď pryč. Myšlení lidí uvnitř klubu je naprosto opačné. Všechno, co se děje na hřišti, je odrazem toho, co se děje venku,” prozradil svůj úhel pohledu a dodal.

“Fandím Barceloně. Chci aby se vrátila na vrchol, ale je to ohromně komplikované. Fotbal je vyrovnanější, je to kolektivní hra. A právě to, jako by v klubu úplně vymizelo.”

Daniho budoucí angažmá je zatím ve hvězdách. Cíl je ovšem stejný, nominace na MS 2022 v Kataru. “Jsem připraven na jakoukoliv výzvu,” poslal případným zájemcům jasný vzkaz.

/**/