Bez fanoušků jde slyšet vše! Barcelonský Todibo to nezvládl a nechutně se opřel do Haalanda

Fotbal se momentálně hraje na prázdných stadionech, díky čemuž máme příležitost slyšet, co si mezi sebou hráči říkají. O tom, že z úst fotbalistů nevychází vždy lichotivá slova ví snad každý fanoušek. A právě o tom jsme mohli přesvědčit i ve včerejším zápase Borussia Dortmundu – Schalke 04.

Na internetu se snesla vlna kritiky na Jean-Claira Todiba, hráče Barcelony, který je momentálně na hostování v Schalke. Mikrofony umístěné po celém stadionu zachytily teprve 20letého fotbalistu, jak ve 23. minutě dosti nevybíravě pořvává na Erlinga Haalanda. “Běž o**bat svojí babičku!” zaznělo stadionem.

Jen pár minut poté se Haaland pomstil jak se sluší a patří, když po krásné přihrávce T. Hazarda otevřel skóre utkání. Jejich parádní souhru i další góly Dortmundu najdeš zde.

Není však jasné, jestli mladý Nor vůbec jeho slovům rozuměl, protože Todibo tu větu pronesl ve francouzštině.

Todibo byl koučem o poločase vystřídán a jeho tým nakonec odjížděl domů s pořádným výpraskem. Dortmundu podlehli vysoko 4:0.