Benzema pálí ostrýma! Takto nevybíravě se opřel na Instagramu do Girouda

Benzema a Giroud? Tyhle dva posedět u pivka neuvidíte. Už v minulosti to mezi nimi nebylo zrovna kamarádské a jak se zdá, toto pnutí trvá i nadále.

Karim Benzema odehrál za francouzskou reprezentaci 81 zápasů a vstřelil 27 gólů. Od roku 2016 však za národní tým nehraje, právě kvůli neurovnaným vztahům s kabinou, či vedením repre. Této situace využil právě Olivier Giroud a stal se s 39 góly v 93 zápasech třetím nejlépe střílejícím hráčem v historie Francie. Ani to ale neudělalo na útočníka Realu Madrid dojem.

Nudu během pauzy způsobené pandemií koronaviru zahání na Instagramu, kde dělá videohovory s brazilských Ronaldem nebo reaguje na dotazy fanoušků. A jeden z nich mířil právě na jeho nástupce z reprezentace.
“Je to jeho kariéra, dělá to, co chce, střílí góly, kdy chce. Je ve svém rohu a já zase ve svém. Nemyslím na něj. Pokud se budeme bavit o herním stylu, Giroud sedí Francii dobře,” rozpovídal se Karim o útočníkovi londýnské Chelsea.

Kterak Hunt knokautoval Čecha! Děsivý zákrok zlomil českému gólmanovi lebku

“Je dobrý protože tam jsou rychlonozí hráči jako Kylian Mbappé a Antoine Griezmann, kteří se rádi stahují do středu útoku. Pokud je vepředu, zaměstnává obránce a vytváří pro oba dva prostor, aby ukázali, co umí. Funguje to. Není to zrovna parádní podívaná a asi neřeknete, ‘Páni, tak to bylo neuvěřitelné.’ Jestli se někomu tento styl líbí? To netuším, ale Francii to sedí dobře.”

Nakonec ale upustil uzdu svému temperamentu a jízlivě dodal. “Tak či tak si nepleťe Formuli 1 s motokárou a to jsem ještě hodný. Už se k němu nebudu více vyjadřovat. Jen vím, že já jsem ta Formule 1.”

Celé Benzemovo video přikládáme níže./**/