Barákův životní přestup? Verona má exkluzivní nabídku, ve hře jsou miliony i Liga mistrů

Chci vstupní bonus 3300 Kč! Podrobnosti ZDE

Další český fotbalista v předním evropském klubu? Antonín Barák by mohl už toto léto udělat životní přestup. Navíc by se ukázal také v milionářské soutěži.

Má za sebou jednu z nejlepších sezón v kariéře. Antonín Barák se dostal v drese Hellas Verona do parádní formy. S jedenácti vstřelenými góly a čtyřmi asistencemi se zařadil v uplynulém ročníku Serie A mezi nejlepší záložníky soutěže.
Není tak divu, že po 27letém fotbalistovi začala být poptávka. Už v minulosti kolem něj kroužili Kohouti z Tottenhamu, teď se o slovo přihlásil další přední evropský klub.

Podle italských médií se o českého reprezentanta vážně zajímá Neapol. Třetí tým italské ligy řeší budoucnost svých dvou záložníků. Piotr Zielinski i Fabio Ruiz ještě nemají jasno, kde budou následující sezónu působit.
V případě, že by minimálně jeden z nich odešel, bude chtít klub přivést právě Baráka. Podle předběžné dohody by měla Verona vyinkasovat okolo 14 milionů eur, což je zhruba 350 milionů korun (plus bonusy). Pro hráče je pak připravena tříletá smlouva.

Rodáka z Příbrami by tak udělal významný krok kupředu. Nejen, že by si zkusil angažmá ve špičkovém celku, navíc by nakoukl do Ligy mistrů. Touhu posunou se dál naznačil sám hráč už před pár měsíci. “Cítím se být připravený na nejvyšší stupínek,” prohlásil v čase, kdy se začaly rojit první spekulace ohledně jeho přestupu.

Nejlepší fotbalová sázkovka! Betano vtrhlo na český sázkařský trh. Ve stáji má Sporting Lisabon, Benficu, FC Porto a další. Podrobnosti čtěte ZDE

Svým sázkařům nabízí také Speciální mise za odměny

/**/