Barákův akrobatický vítězný gól! Takto se opřel do míče a sestřelil Sivasspor

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Kromě dua z Leverkusenu Hložek-Schick a Kladiváře Součka naskočil ve čtvrtek do evropských pohárů také Antonín Barák. Český záložník odehrál proti tureckému Sivassporu necelý druhý poločas a rozhodl gólem o těsné výhře Fiorentiny 1:0 (video níže).

Byla to vydřená, ale o to důležitější výhra. Fiorentina porazila v rámci Evropské konferenční ligy na domácí půdě Sivasspor. S tureckým soupeřem se však pěkně nadřela. Na gólmana Ali Sasal Vurala sice vyslali 23 střel, ovšem jen jedna jediná skončila v síti, když se v obtížné situaci efektivně prosadil Antonín Barák.

➡️ Hložkova dělovka z přímáku! Takto překonal gólmana Ferencvárose a pomohl k vsítění druhého gólu

Český reprezentant nastoupil do zápasu jako střídající hráč v 58. minutě. Z gólu se radoval už po 10 minutách na hřišti, když využil tlaku ve vápně soupeře a v obtížné situaci se akrobatickým způsobem opřel do míče. Jeho vítězná rána propálila vše, co ji stálo v cestě (video níže).