Analýza, tipy a STREAMY! aneb Středa ve znamení El Clásica a zápasů Inter-Juve, Tottenham-Chelsea

Inter – Juventus

V italském Superpoháru si to proti sobě rozdá mistr Serie A, Inter Milán, s vítězem poháru Coppa Italia, Juventusem Turín.

Inter, který je v pozici papírového favorita, čeká první “SuperCoppa Italiana” od roku 2011, kdy jim skončila šňůra sedmi účastí v řadě. Milánští nyní budou usilovat o šestý triumf v této soutěži. V cestě jim ale bude stát Juventus, který při posledních jedenácti vzájemných zápas dokázali porazit jen jednou.
Stará dáma se už zřejmě oklepala z bídného startu do nové sezony, o čemž svědčí série osmi neprohraných zápasů v řadě. V Serii A se ale narámně daří i jejich soupeři, Nerazzurri v posledních osmi duelech neztratili jediný bod a v čele tabulky se přetahují společně s městským rivalem z AC.

Co se týče zranění, míč je jednoznačně na straně Juventusu. Chybět budou Cuadrado, Danilo, de Ligt a čerstvě také Federico Chiesa.Tipy: Inter je favorit. I proto má kurz na výhru okolo 1,83 stále solidní hodnotu. Na druhé straně pořád je to finále s Juventusem. Dá se tedy očekávat boj o každý centimetr a hru ze zajištěných obran. Remíza v 1. poločase v kurzu 2,19 se nám jeví jako dobrá sázka.

Previous page 1 2 3
/**/