Analýza, tipy a STREAMY! aneb Středa ve znamení El Clásica a zápasů Inter-Juve, Tottenham-Chelsea

Tottenham – Chelsea

Anglický fotbal nám nabídne odvetné utkání semifinále EFL Cupu mezi Tottenhamem a Chelsea, ve kterém čeká na Kohouty opravdu náročný úkol. Conteho družina musí proti městskému rivalovi stáhnout dvougólové manko z úvodního střetnutí.

Od příchodu Thomase Tuchela, je pro Tottenham vstřelení gólu do sítě Blues opravdu tvrdý oříšek. V pěti zápasech se jim to podařilo jedinkrát, zatímco jedenáct branek inkasovali.
Tentokrát se ale bude muset německý stratég vypořádat s absencí v obraně. Kvůli zranění vypadli James s Chilwellem, nejistý start kvůli nákaze koronavirem pak svítí u Kantého i Thiaga Silvy. K dispozici nebude ani gólman Mendy, který odcestoval na Pohár afrických národů. Dá se navíc očekávat, že Tuchel bude některé hráče chtít šetřit, jelikož Chelsea čeká o víkendu náročný duel s aktuálním lídrem Premier League, Manchesterem City.

Spurs pak počítají s jednou citelnou ztrátou. Harryho Kanea v útočném snažení nedoplní Heung Min-Son, který odvetu zmešká kvůli svalového zranění.
Tipy: Bude hodně záležet na sestavě Chelsea. Pokud bude Thomas Tuchel šetřit své opory, možná by stála za zkoušku i čistá výhra Tottenhamu okolo 3,20. Jinak bychom zkusili neprohru Kohoutů za 1,64. Pokud ještě chtějí zabojovat o postup, musí vstřelit aspoň 2 góly a žádný nedostat. To na druhou stranu bude otvírat vrátka v jejich obraně. Sázka na to, že oba týmy dají gól v kurzu 1,7 se tak jeví jako logická.

Inter-Juve na další straně>>>

Previous page 1 2 3Next page
/**/