AKTUÁLNĚ: Zemětřesení v Juventusu! Nedvěd končí, s ním i prezident Agnelli

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Juventusem otřásla ohromující zpráva. Vedení klubu s okamžitou platností končí ve sví funkci.

V pondělním večeru se v italských médiích začaly rojit šokující zprávy. Prezident Juventusu Andrea Agnelli společně s viceprezidentem Pavlem Nedvědem a celou správní radou Juventusu rezignovali na své pozice. Klub pak vše potvrdil zhruba o hodinu později v tiskové zprávě (pokračování níže).

Zde jsou některé části z oficiálního prohlášení: Členové představenstva berou na zřetel závažnost nevyřešených některých právních a technicko-účetních problémů a došli k závěru, že v rámci v zájmu Juventusu bude nejlepší zvolení nového představenstva,naznačuje zpráva hlavní kámen úrazu.

Vedení Staré dámy bylo v minulosti několikrát vyšetřováno finančním úřadem. Naposledy kvůli administrativním nesrovnalostem u transakcí některých hráčů o objemu 50 milionů eur. Teď  si všechny tyto nejasnosti vybraly svou daň. Agnelli byl v pozici prezidenta od roku 2010 (pokračování prohlášení níže).

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200

Za tímto účelem navrhl prezident Andrea Agnelli, aby valná hromada zasedla co nejdříve, neboť všichni členové správní rady na své funkce rezignují, stejně jako jejich tři hlavní zastupující ředitelé, tedy Andrea Agnelli, viceprezident Pavel Nedvěd a generální ředitel Maurizio Arrivabene.” Představenstvo se nakonec rozhodlo svěřit pozici generálního ředitele Dr.Mauriziu Scanavinovi, který by měl v nadcházejících měsících dohlédnout na dokončení nové struktury představenstva./**/