AKTUÁLNĚ: Za masturbaci vyřazení! Ruská repre vyškrtla kapitána Dzyubu ze sestavy

Ruský kapitán Artem Dzyuba nefiguruje v nominaci fotbalového národního týmu Ruska pro nadcházející zápasy proti Moldavsku, Turecku a Srbsku. Důvod je poněkud pikantnějšího rázu.

Během sobotního večera Dzyuba doslova ovládl ruské sociální sítě, když se objevily záběry, na kterých je vidět postava silně připomínající ruského kapitána během masturbace v posteli.

“Situace kolem Artema nemá ze sportovního hlediska nic společné s ruským národním týmem,” uvedl manažer nároďáku Stanislav Čerchov.

“Proto nám nepřísluší celou situaci jakkoliv komentovat a hodnotit. Trenérský štáb však velmi dobře chápe, že se národní tým musí maximálně připravit a koncentrovat na listopadové zápasy. Tým se nesmí rozptylovat vnějšími vlivy.”

“Vždy zdůrazňujeme, že každý hráč zodpovídá za své chování hodné postavení reprezentanta na hřišti i mimo něj. V této situaci jsme se rozhodli, že Artem Dzyuba nebude povolaný do národního týmu pro nadcházející tři zápasy. Tímto budou hráči chráněni od nadměrné negativity a napětí. Artem bude mít během této doby dostatek času na normalizaci situace,” dodal Čerchov.

Samotný Dzyuba ani vedení klubu Zenitu Petrohrad, kde je taktéž kapitánem, se zatím k videu nevyjádřilo. Dvaatřicetiletý útočník však zablokoval komentáře na svém Instagram profilu.

Už v nedělním podvečeru však povede klub v zápase ruské Premier League proti Krasnodaru.

/**/