AKTUÁLNĚ Z PŘESTUPŮ: Frustrovaný Ronaldo chce odejít! Willian opouští Chelsea, Sanchův odchod se komplikuje, Balotelliho nové angažmá a další…

Sezóna se chýlí ke konci stejně rychle jako ta nová klepe na dveře a v přestupovém okénku je pořádně rušno. Přinášíme souhrn toho neaktuálnějšího, co se za poslední dobu událo.

Willian odchází z Chelsea. V Londýně však podle všeho zůstane.

Willian v den svých narozenin (9. srpna) prostřednictvím sociálních sítí potvrdil, že z Chelsea po 7 letech odchází. 32letému Brazilci na konci tohoto měsíce skončí smlouva. V klubu chtěl dle Sky Sports podepsat novou, nicméně vedení mu odmítlo nabídnout smlouvu delší než 2 roky, s čímž hráč nesouhlasil. Během svého působení stihl s týmem vyhrát 2x Premier League, Ligový pohár, FA Cup a v neposlední řadě titul pro vítěze Evropské Ligy.

Dle slov agenta brazilského fotbalisty o něj projevilo zájem 5 velkých klubů, z toho 2 nabídky přišly z Premier League. Jeho novým působištěm by se dle všeho měl stát opět londýnský klub. Podle britských médií se hráč dohodl s Arsenalem, který mu nabízí smlouvu na 3 roky a plat 100 000 liber týdně. Jeho přestup pod křídla Mikela Artety by měl být ohlášen později tento měsíc.
1 2 3 4 5 6Next page
/**/