AKTUÁLNĚ: Ten Hag promluvil o Ronaldovi! Hovořil jsem s ním, plán je jasný

Hráči Manchesteru United odcestovali v pátek k předsezónnímu turné do Thajska. Jejich odlet však vyvolal velký rozruch. Týmu totiž chybí jejich největší hvězda Cristiano Ronaldo. O jeho absenci teď promluvil trenér Rudých ďáblů Erik Ten Hag.

Nová sázkovka v Česku! Speciální mise, MAX kurz i Bet Builder! Sázkařům nabízí bonus 3300 Kč i řadu novinek. PODROBNOSTI ZDE.

“Cristiano Ronaldo chce odejít z Manchesteru United. Vadí mu nedostatečné ambice klubu i letošní neúčast v Lize mistrů. Jeho agent Jorge Mendes hledá alternativy k přestupu,” psala minulý týden média po celém světě. Teď se k celé situaci vyjádřil hlavní kouč Manchesteru United.
“Ronaldo s námi není kvůli osobním problémům,” začal Erik ten Hag pondělní tiskovou konferenci. “Pro nadcházející sezónu s Cristianem Ronaldem počítáme. To je vše. Těším se na spolupráci s ním. Četl jsem, že chce odejít, ale říkám, že Cristiano není na prodej. Je v našich plánech a společně chceme uspět.

“Mluvil jsem s ním, ještě než se u něj vyskytly ty problémy, kvůli kterým je teď s rodinou. Moc dobře jsme si popovídali. Detaily jsou ale jen mezi námi dvěma. Mohu jen potvrdit, že jsme si oba opravdu porozuměli,” prohlásil Nizozemec jednoznačně a dodal.
“Víme co chceme. Nechceme jen nové hráče, chceme ty správné. Máme dobrý kádr s obrovským potenciálem. Když najdeme ty pravé posily, zlepšíme se. Určitě je teď prioritou najít někoho do středu zálohy.”

Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem ZDE

/**/