AKTUÁLNĚ: Šok pro fanoušky, všechno jinak! Suárez k rivalovi, Morata jako náhrada, Džeko zatím nepřestupuje

Poslední hodiny na přestupovém trhu připravili nečekanou zápletku připomínající “akci kulový blesk”.

Suárez do Juventusu nepřestoupí

Zdálo se to jako hotová věc. Luis Suárez coby nechtěný hráč přestoupí z Barcelony do Juventusu Turín. Oba kluby se dohodly na podmínkách. Také Suárez s nabídnutou smlouvou souhlasil. Přestupu skoro nic nebránilo…. skoro. Aby mohl uruguayský kanonýr hrát v Itálii, musel by mít platný italský pas. Ten by však, jak se nakonec ukázalo, nestihl do konce přestupového období zajistit.
Suárez už nadále není naším přestupovým cílem. Nebude schopen získat do konce přestupového okna italský pas, takže ho nemůžeme podepsat,” potvrdil ředitel Juventusu, Fabio Paratici.

Džeko pozastaven

Juventusu se zhroutila jednání o další posile do útoku. Ex-teplický Edin Džeko už měl za sebou zdravotní prohlídku, avšak nakonec zůstává ve službách AS Řím. I tentokrát znemožnily přestup okolnosti mimo oba týmy. Bosenského útočníka měl totiž nahradit Milik z Neapole.

V posledních hodinách však mezi hráčem a vedením klubu došlo k rozepři, která zabrdila přestup do AS Řím.Morata jako alternativa uzavírá kruh

Vedení Staré dámy tak na nic nečekalo a začalo hledalo jinde. Italský mistr obrátil svůj zrak na Alvára Moratu. 27letý španělský útočník už zítra podstoupí zdravotní prohlídku v Turíně. Poté kluby oficiálně potvrdí kontrakt. Mělo by se jednat o jednoleté hostování (€9 milionů) s opcí na €45 milionů. Hostování může být prodlouženo až do roku 2022. Hned poté by mělo Atlético Madrid dovršit přestup s Luisem Suárezem, který by měl přijít zadarmo. Klub by z něj rád udělal svého útočníka číslo 1.

/**/