AKTUÁLNĚ: Škriniar za Messim!? Inter odmítl balík, chce od PSG mnohem víc

Schyluje k jednomu z největších přestupů za poslední léta. O Milana Škriniara se vážně zajímá gigant z Paříže.

Škriniar-Ramos? Právě toto obranné duo budeme možná od příští sezóny pravidelně vídat. O slovenského reprezentanta projevili velký zájem v Paris Saint-Germain.
Má to být dokonce jejich prioritní cíl v aktuálním přestupovém období. Tuto informaci potvrzují média ve Francii i Itálii. “PSG kontaktovalo Inter ohledně Milana Škriniara. Je v topu jejich přestupového listu. Dohoda o ceně ale zatím není,” prozradil okolo sobotní půlnoci Fabrizio Romano.

PSG už také poslalo do Itálie první nabídku. 50 milionů eur však není pro vedení Interu Milán dostačující suma. Jejich představa se pohybuje na 70-80 milionech. 27letý obránce je připraven zůstat v Interu a prodloužit smlouvu, na druhé straně si je vědom finančních potřeb klubu.
Přesunu do Paříže by se tak nebránil. Jednání mezi oběma kluby nadále pokračuje. V nebližších hodinách/dnech má pařížský celek předložit Interu druhou nabídku. Inter už mezitím hledá případné posily na jeho pozici. Jejich hlavními kandidáty jsou Gleison Bremer a Nikola Milenkovič.

/**/