AKTUÁLNĚ: Rýsuje se přestup za rekordní sumu! Škriniar má nakročeno do Premier League

V minulé sezóně chtěný Barcelonou, Realem či Atléticem Madrid, teď první zápas Interu proseděl na lavičce. Řeč je o Milanu Škriniarovi. O hlavním přestupovém cíli Tottenhamu.

Londýnský celek přivedl před novou sezónou hned několik posil. S Realem usmlouvali roční hostování Garetha Balea (který je teď jedním z nejlépe placených hráčů Premier League, na celý žebříček se můžeš podívat zde.) a odkup Sergia Reguilóna (za 25 milionů euro) a z Wolves přivedli ještě Matta Dohertyho za 15 miliionů euro. 

Dvě nové posily do obranných řad však Kohoutům nestačí. Mourinho chce do klubu přivést ještě 25letého slovenského obránce Interu. Oba kluby již zahájily jednání o přestupu. Inter však bude za Škriniara požadovat pořádnou sumu. První zprávy informovaly o zhruba 60 milionech euro. Přestupu přitěžuje také skutečnost, že italský velkoklub nedávno opustil Diego Godín.Vedení Spurs však chtělo zprvu za slovenského reprezentanta vydat maximálně 30-35 milionů euro. Poslední zpráva italského novináře Fabrizia Romana uvádí, že Tottenham zvažuje podání vyšší nabídky, vedení Interu totiž cenu snížit nehodlá. Pokud by se kluby dohodly na částce přesahující 50 miliionů euro, Škriniar by se stal 6. nejdražším obráncem v historii a zároveň nejdražším středoevropským obráncem vůbec.
/**/