AKTUÁLNĚ: Ramos jedná s gigantem! Přestup má být ohlášen v nejbližších dnech

Sergio Ramos se 1. července stal na přestupovém trhu stejně jako Lionel Messi volným hráčem a je dost možné, že oznámí podpis nové smlouvy dřív než jeho dlouholetý rival z Barcelony.

Tipni si ZDARMA výsledky čtvrtfinále Eura 2020.
Přidej se ještě dnes a hraj o 2 mega! Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších tipérů.

Ramos minulý měsíc oznámil, že opouští Real Madrid poté, co se mu nepodařilo dosáhnout dohody o prodloužení jeho 16letého pobytu ve španělském hlavním městě. Bílý balet byl ochoten prodloužit smlouvu jen o jeden rok, zatímco Ramos chtěl roky aspoň dva.

➡️VIDEO: Pravda o opilém Kloppovi! Anglický moderátor má teď z ostudy kabát

Z klubu odcházet nechtěl. Když na nabídku nakonec kývnul, bylo mu řečeno, že lhůta o prodloužení smlouvy vypršela. Teď se však zdá, že se daly věci do pohybu.
S 35letým obráncem totiž intenzivně jedná francouzský gigant Paris Saint-Germain.

Podle ESPN jsou jednání v pokročilém stádiu. Finální rozhodnutí můžeme očekávat v nejbližších dnech. Ramos by chtěl opět smlouvu na 2 roky, PSG nabízí kontrakt na 1 rok s opcí na další sezónu. Platově by si měl Ramos oproti Španělsku podstatně pohoršit.

➡️VIDEO: Nechutné gesto anglických fans! Takto se vysmáli plačící německé fanynce

Hráče monitorují také v Manchesteru City a Bayernu Mnichov, ale podle zdrojů ESPN Sergio upřednostňuje nabídku PSG. Projekt sportovního ředitele klubu Leonarda vnímá čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů jako ambiciózní (pokračování níže).
Ramos navíc považuje Paříž za atraktivní destinaci pro svou rodinu a věří, že adaptace ve Francii by byla o dost rychlejší i díky bývalým spoluhráčům působících v klubu, Angelem Di Máriou a Keylorem Navasem. Údajně měla po telefonu Ramose přesvědčovat také největší hvězda klubu Neymar.

➡️Velmi křehké vztahy! Pogba proti všem, novinář popisuje chaos uvnitř francouzské reprezentace

PSG sledovalo Ramose během celé sezóny. Zejména pak po vypadnutí z Ligy mistrů. Trenér Pochettino požádal klub o posílení obrany. Vedení však začalo podnikat oficiální kroky až v momentě, kdy byla vyřešena Ramosova budoucnost v Madridu.

Francouzský velkoklub v tomto přestupovém období podepsal už Georginia Wijnalduma. Blízko je pak příchod Gianluigiho Donnarumy a Achrafa Hakimiho.

/**/