Aktuálně: Ramos je připraven opustit Real Madrid! Přijme výzvu z Premier League?

Sergio Ramos je jedním z neuznávanějších hráčů na své pozici. Není tak divu, že je o téměř 35letého obránce stále velký zájem, kór když mu v létě bude končit smlouva.

Do Madridu přestoupil Ramos v roce 2005 ze Sevilly a postupně se etabloval do role lídra, nepostradatelného hráče základní sestavy a jedné z největších osobností v historii klubu. Za Bílý balet nastoupil už k více jak 650 zápasům a byl neodmyslitelnou součástí pěti titulů v La Lize, čtyř titulů v Lize mistrů a mnohých dalších trofejí.

Zpoždění kolem prodloužení smlouvy na Bernabéu pramenící z neochoty klubu nabídnou hráči více jak jednoletý kontrakt, který by navíc znamenal citelné snížení platu, však otevírá dveře případným zájemcům.
Jedním z nich je podle AS Diario francouzské PSG, které je připraveno dát Ramosovi smlouvu na 3 roky a krásných 18 milionů euro za každou sezónu. Španělské rádio Onda Cero zase hovoří o nabídkách z Premier League a Itálie.

A právě kvůli anglické lize a nové výzvě by měl být Ramos ochoten v letním přestupovém období opustit po létech Madrid. Navíc by po vypršení smlouvy odcházel jako volný hráč, tedy zadarmo.

Bude opravdu zajímavé sledovat, pro jakou budoucnost se Ramos nakonec rozhodne.
/**/