AKTUÁLNĚ: Po Nedvědovi promluvil i Ronaldo! Portugalec oznámil vedení své další kroky

Po několika měsících, kdy se spekulovalo, že Cristiano Ronaldo po neúspěšné sezóně v Juventusu skončí, se zdá být o budoucnosti hlavní tváře turínského velkoklubu konečně jasno.


Portugalský útočník je v posledních týdnech spojován především s PSG a Manchesterem United. Velkým problémem pro každého z potencionálních zaměstnavatelů byl však jeho enormní plat. Šestatřicetiletý útočník momentálně pobírá v Itálii 30 milionů eur ročně.

Podle italských médií už je o Ronaldově budoucnosti rozhodnuto. Hvězdný Portugalec se do jiné destinace nechystá.

Cristianův odchod vyvrátil už po konci šampionátu viceprezident klubu Pavel Nedvěd: “Ze strany hráče či jeho zástupců jsme nedostali žádné informace o jeho možném odchodu. Očekáváme, že u nás zůstane. 25. července se vrátí z dovolené a připojí se ke zbytku týmu.”
Nyní se klubu ozval i hráč samotný, aby potvrdil své záměry pro příští sezónu. Ronaldo informoval vedení Staré dámy, že hodlá dodržet smlouvu, která je platná do června následujícího roku. K týmu by se měl připojit 25. července, aby zahájil předsezónní přípravu.

Ani nadcházející sezóna by ovšem pro Ronalda nemusela být v Itálii poslední. Jeho agent Jorge Mendes bude podle posledních zpráv jednat s klubem o prodloužení smlouvy do roku 2023.

 

 

/**/