AKTUÁLNĚ: Objevil se konkurent Realu Madrid! Mbappé je v úzkém kontaktu s dalším zájemcem

Dosud byl Mbappého odchod spojován převážně s Bílým baletem. Nyní se však objevil další vážný zájemce.

Kylián Mbappé má smlouvu v Paris Saint-Germain až do roku 2022. 21letý Francouz však nedávno informoval vedení svého klubu, že příští léto hodlá odejít. Pařížané se však nebudou chtít svého pokladu vzdát zadarmo, tudíž se ho s největší pravděpodobností budou na konci sezóny snažit prodat.

Původně měl Mbappé přejít do Realu Madrid, ke kterému má velké sympatie. Francouzský reprezentant také věří, že zde by měl větší šanci na splnění svých snů, tedy ovládnutí Ligy mistrů a zisk Zlatého míče. Poslední zprávy ale napovídají, že vše může být úplně jinak.
Dalším klubem, který by si mohl přestup talentovaného útočníka finančně dovolit, a který již byl s Mbappém v minulosti spojován, je Liverpool. A právě ten je dle L’Equipe s 4násobným vítězem Ligue 1 v pravidelném kontaktu. Úzký kontakt si však nadále udržuje s hráčem i vedení Bílého baletu.

Sám Kylian před pár měsíci komentoval Kloppův výběr velice lichotivými slovy: “To, co Liverpool momentálně předvádí, je senzační. Jsou jako stroj, našli svůj rytmus a vyhrávají hru za hrou. Zatím tuhle sezónu neprohráli jediný zápas.”

“Když se na ně díváte, říkáte si, jak je to snadné. Ale není. Jsou maximálně soustředění. Hrají zápas každé 3 dny a přitom jen vyhrávají, vyhrávají a vyhrávají.”

Vypadá to tedy, že bitvu o podpis talentované Francouze, který si v PSG připsal již 125 startů a 91 branek, bude svádět především dvojice Real Madrid a Liverpool.

/**/