AKTUÁLNĚ: Nový zájemce o Kantého! Přestoupí Francouz k rivalovi z Premier League?

Přestup, který se může stát v Premier League absolutní bombou. O služby N’Gola Kantého projevil interest nový zájemce.

“Chelsea by neměla nechat Kantého odejít, byla by to chyba,” tvrdí novinář ESPN, Gabriele Marcotti. Zdá se však, že jeho slova možná naplněna nebudou.

“Myslím si, že N’Gola Kantého by chtěl každý klub na světe. Viděl jsem ty zprávy ohledně přestupu. Je to neuvěřitelný hráč a určitě ho nechci ztratit,” nechal se slyšet trenér Chelsea, Frank Lampard.

Během přestupního období kolovaly zprávy ohledně zájmu Interu Milán, ty však v sobotu definitivně ukončil sportovní ředitel Piera Ausilia. “Klub přestal být s Chelsea v kontaktu”, potvrdil. Podle anglického deníku Mirror však teď na povrch vyplul nový vážný zájemce. Rival z Premier League.
29letého středopolaře by rádi získali v Manchesteru United. Vedení Rudých ďáblů už mělo kontaktovat Blues, které by nebylo proti jeho odchodu, samozřejmě za odpovídající peníze.

Kanté má platnou smlouvu až do roku 2023 a pobírá £300,000 týdně. Jeho aktuální cena se pohybuje okolo €80 milionů. A právě to by mělo hrát důležitou roli pro jeho odchod ze Stamford Bridge. Chelsea totiž utratila toto léto za posily €240 milionů a menší náplast v podobě prodeje Kantého by rozhodně přišla vhod (peníze za přestup i zbavení se vysokého platu).

Přece jen se Kanté věkově blíží k hranici, kdy jeho cenovka pomalu ale jistě začne klesat stejně jako jeho výkonnost. V případě přestupu by se stal po van de Beekovi teprve druhou letní posilou United.
/**/